Szanowni Państwo!

Rekrutacja do Zielonego Przedszkola w Folwarku na rok szkolny 2020/2021 została zakończona.

Mamy już także komplet miejsc na rok szkolny 2021/2022 oraz 2022/2023. Chętne dzieci możemy wpisać na listę rezerwową.

Pracujemy jednak nad zmianami w systemie rekrutacji. Wkrótce udostępnimy więcej szczegółów.

Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Do grupy przedszkolnej można dołączyć jedynie we wrześniu chyba, że w trakcie roku zwolni się miejce.

Posiadamy grupę zerówkową.

Co należy zrobić, żeby zapisać dziecko do naszej placówki?

1. Uzupełniamy formularz zapisu na stronie http://www.zieloneprzedszkole.edu.pl/zapisy.
  2. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo informacje o placówce i Poradnik dla Rodziców.
  3. Jeśli akceptują Państwo przesłane warunki przesyłamy Państwu ankietę wstępną (nie wcześniej niż 1-1,5 roku przed przyjeciem dziecka).
  4. Po otrzymaniu od Państwa wypełnionej ankiety umawiamy się na osobiste spotkanie, podczas którego przybliżamy Państwu naszą koncepcję oraz założenia organizacyjne i programowe. Zwiedzimy Przedszkole. Odpowiemy na Państwa pytania.
  5. Jeśli nasze podejścia okażą się spójne podpisujemy umowę.

Do zobaczenia!