Rekrutacja na nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz nauczycieli języka angielskiego

Dwujęzyczne Niepubliczne Zielone Przedszkole, mieszczące się na warszawskim Targówku, zatrudni nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz lektorów języka angielskiego.

WYMAGANIA DLA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO:

– wykształcenie wyższe magisterskie uprawniające do pracy w przedszkolu,
– umiejętność pracy wychowawczej,
– otwartość na pracę na świeżym powietrzu przez większość czasu,
– komunikatywność w interakcjach z dziećmi i rodzicami,
– wysoka kultura osobista,
– umiejętność pracy w zespole,
– dobra organizacja pracy,
– kreatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
– otwartości na kontakt ze zwierzętami gospodarskimi i towarzyszącymi oraz zainteresowanie pracami ogrodniczymi,
– umiejętność wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnej w pracy dydaktycznej.

WYMAGANIA DLA NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

– wykształcenie wyższe,
– uprawnienia do pracy w przedszkolu,
– znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym potwierdzona certyfikatami,
– umiejętność pracy wychowawczej,
– otwartość na pracę na świeżym powietrzu przez większość czasu,
– komunikatywność w interakcjach z dziećmi i rodzicami,
– wysoka kultura osobista,
– umiejętność pracy w zespole,
– dobra organizacja pracy,
– kreatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
– otwartości na kontakt ze zwierzętami gospodarskimi i towarzyszącymi.

Oferujemy:

– pracę na pełen etat w niezwykłym miejscu, wśród roślin i zwierząt,
– możliwość tworzenia modelowego przedszkola współpracującego z instytucjami w kraju i za granicą,
– szkolenia i możliwość awansu zawodowego,
– pracę w zespole ludzi pełnych zaangażowania i pasji.

Więcej informacji o idei przedszkola można znaleźć na zieloneprzedszkole.edu.pl.
CV wraz z listem motywacyjnym opisującym dotychczasowe doświadczenia kandydata oraz krótkim uzasadnieniem, dlaczego jest się odpowiednią osobą na to stanowisko, prosimy wysyłać na adres dyrektor@zieloneprzedszkole.edu.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”